طراحی سایت در اهواز

طراحی فروشگاه اینترنتی در اهواز

اگر تاکنون رویای داشتن سایت و راه اندازی کسب و کارتان را در سرتان داشتید اکنون زمان آن رسیده که با طراحی سایت در اهواز توسعه به رویای خود جامه عمل بپوشانید. وردپرس راهی است سریع برای طراحی فروشگاه اینترنتی در اهواز حرفه ای و کارآمد که با آن می توانید براحتی خدمات خود را از طریق دنیای گسترده اینترنت در معرض دید همگان قرار دهید. با داشتن سایت دلخواه تان، موتورهای جست و جو شما را یک برند به دنیا معرفی خواهند کرد. به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود با استفاده از طراحی سایت در اهواز در اینترنت باشید!

طراحی سایت در اهواز

چرا هر کسب و کاری نیاز به طراحی سایت در اهواز دارد؟

وب سایت در واقع دفتر کار شما به صورت مجازی است که با توسعه و بهبود آن جایگاه ویژه ای در دنیای اینترنت و فضای مجازی بدست می‌آورید. مسئله مهمی که نباید نادیده گرفت، چگونگی و نحوه‌ی طراحی سایت می باشد. بهترین راه این است که طراحی سایت در اهواز خود را به تیم متخصص و کارآمدی بسپارید که به حرفه و کار خود ایمان داشته و مطمئن هستند به همراه خود، مشتریان‌شان را هم به موفقیت می رسانند، زیرا که با طراحی سایت در خوزستان یا طراحی فروشگاه اینترنتی در اهواز نشان دهنده هویت مجازی هر سازمان یا شخصی است و در هر جای جهان هستی در دسترس بوده و می توان آن را به آسانی به نمایش گذاشت. مشکلات پیش‌بینی نشده فراوانی ممکن است برای برقراری ارتباطات فضای مجازی شما با مشتریان‌تان صورت گیرد به طور مثال فیلتر شدن و یا قطع فعالیت یکی از شبکه های اجتماعی، که در این بین با آموزش طراحی سایت در اهواز، چه در زمان شروع کسب و کار و چه در ادامه آن، از جمله ملزومات کاری هر فرد و هر سازمانی محسوب می‌شود.

طراحی سایت در اهواز

تخصص ما هویت بخشیدن به کسب و کار شما در اهواز می باشد

اهواز، شهر پل های زیبا بر روی پرآب ترین رودخانه ایران، کارون زیبا و خاک حاصلخیز اهواز، غنی ترین منابع نفتی این آب و خاک را دارد. اگرچه هجوم بی‌وقفه گروه‌های کوچک در سال‌های گذشته، صبر مردم صبور این خطه را خسته کرده است، اما چیزی از طبیعت گرم، پرشور و صمیمی آنان کم نشده است و نام پر آوازه اهواز همچنان در خاطره‌های خوب مردم حک شده است. مفتخریم که می توانیم به شهروندان عزیز اهوازی خدمت رسانی کنیم و قصد داریم در زمینه طراحی سایت اهواز پیشرو و برترین شرکت باشیم مشاهده قیمت طراحی سایت در اهواز کلیک کنید. ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت در اهواز بیش از ۱۰ سال است که با مشتریان عزیز اهوازی همکاری می کنیم و از مردم این کشور با کلاس و مهربان تقدیر و تشکر داریم و امیدواریم به فضل الهی بتوانیم خدمات خوبی ارائه دهیم.

آیا میدانستید ۳۰% دنیای وب را سایت های وردپرسی تشکیل دادند؟

وردپرس یا worpress یک نرم افزار حرفه ای و اوپن سورس برای طراحی سایت است. سایت های طراحی شده با وردپرس مزایای زیادی از جمله مدیریت آسان، سئو عالی، کاربر پسند بودن را دارند. طراحی سایت با وردپرس به دلیل داشتن قالب های متنوع و افزونه های فراوان آن موجب شده که ۳۰ درصد از دنیای وب را به انحصار خود درآورد.

پشتیبانی پاسخگو و پاسخگو

کارشناسان مجرب و در دسترس پاسخگوی تلفن و تیکت شما هستند و در کمتر از ۱۵ دقیقه مشکل فنی سایت را حل می کنند.

 کسب رتبه اول در نتایج گوگل

سئو مبتنی بر تولید محتوای لوکس دست اول، برای رتبه برتر و پایدار شما در موثرترین کلمات کلیدی تجاری.

طراحی گرافیکی منحصر به فرد

طراحی تم جذاب و کاملاً پاسخگو از ابتدا، کاملاً با نیازها و خواسته های شما به روشی زیبا، خلاقانه و منحصر به فرد سازگار شده است.

ویژگی هایی که باعث می شود سایت های بزرگ دنیا برای طراحی سایت وردپرس را انتخاب کنند

استفاده از محصول در صنایع مختلف

استفاده از محصول در صنایع مختلف

Product Usage in Various Industries

شرکت فولاد اکسین اهواز در صفحه اول خود بخشی را برای نمایش استفاده از محصولات خود در صنایع مختلف در طراحی سایت اهواز و انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز اختصاص داده است: در بالای فوتر سایت، اسلایدر ثابت است، حتی اگر کاربر هیچ حرکتی انجام ندهد، به طور خودکار روی اسلاید حرکت می کند. هر تصویر با طرح گرافیکی هنری یکی از کاربردهای فولاد مهندسی شده را نشان می دهد و هر بار که اسلاید تغییر می کند، جعبه توضیحی دارد. هر اسلاید گرافیکی دارای یک پس‌زمینه خاکستری برای شیء در حال ترسیم، و یک شی در جلوی تصویر است که با پس‌زمینه آبی و بنفش تضاد دارد. کاربر با کلیک بر روی لینک آبی رنگ می تواند اطلاعات بیشتری در مورد نوع فولاد مورد استفاده به عنوان مثال در صنعت کشتی سازی به دست آورد.
نمایش مزیت های وجود کسب و کار

نمایش مزیت های وجود کسب و کار

Benefits of a Business

شرکت تولید و پشتیبانی صنعت نیشکر اهواز در صفحه اول خود بخشی از توضیحات اطلاعات را به طراحی سایت اهواز اختصاص داده و بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز را انتخاب می کند: در بالای پاورقی وب سایت بخشی وجود دارد که در واقع شامل یک اسلایدر است. این بخش به نام دانش نیشکر نامگذاری شده است. و با کشیدن بنرهای گرافیکی زیبا و منسجم توضیح می دهد که مثلاً کاشت نیشکر در کاهش ریزگردها موثر است. نحوه تغییر آبجکت های اسلاید و افکت های انتقالی که بر روی بنر هر اسلاید رخ می دهد به زیبایی طراحی شده است. تا زمانی که شرح فواید این گونه فعالیت ها در منطقه درست باشد. می تواند حس مثبتی را برای افراد این منطقه ایجاد کند و از اضطراب آنها بکاهد.
استفاده از کارکترهای انیمیشنی

استفاده از کارکترهای انیمیشنی

Introducing Agents on the Map

موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان در طراحی سایت اهواز از شخصیت های کارتونی استفاده کرده و در صفحه اول سایت خود بهترین شرکت طراحی سایت در شهر اهواز را انتخاب کرده است: برای هر موضوع محتوا از نمادهای کارتونی یا به عبارت بهتر از شخصیت های کارتونی استفاده می شود. این عکس ها در کنار جذاب بودن، حس صمیمیت به سایت داده و از خشکی و رسمی بودن سایت کاسته است. شخصیت های کارتونی اساساً در مکان های مختلف و در قالب گرافیکی یکسان هستند. همین قانون در تمام بخش های این سایت رعایت شد.
اسلایدر چندلایه با افکت‌های زیبا

اسلایدر چندلایه با افکت‌های زیبا

Multi-layered Slider with Beautiful Effects

مهندسین شبکه سایان با استفاده از اسلایدر زیبا در طراحی سایت اهواز بهترین شرکت طراحی سایت اهواز را در صفحه اول خود انتخاب کرده است: این نوار لغزنده چندین لایه دارد، به این معنی که می توانید متن، تصاویر و اشیاء را در هر عکس از اسلاید نمایش دهید. این شرکت که قصد ارائه نرم افزار خود را دارد در چند اسلاید اسکرین شات هایی از محیط نرم افزار خود به نمایش گذاشت. دایره در گوشه سمت راست بالای تصویر به مخاطب نشان می دهد که چقدر زمان تا پایان نمایش اسلاید فعلی باقی مانده است. در اسلاید آخر، یک فرم ثبت نام در اسلایدر ظاهر می شود که غیرعادی اما جالب است.
معرفی پروژه‌های عمرانی انجامی

معرفی پروژه‌های عمرانی انجامی

Introducing Construction Projects

شرکت سالار بتن اهواز، در طراحی سایت اهواز و انتخاب بهترین شرکت طراح وب در شهر اهواز را در صفحه اول خود انتخاب کرده است: این نوار لغزنده چندین لایه دارد، به این معنی که می توانید متن، تصاویر و اشیاء را در هر عکس از اسلاید نمایش دهید. این شرکت که قصد ارائه نرم افزار خود را دارد در چند اسلاید اسکرین شات هایی از محیط نرم افزار خود به نمایش گذاشت. دایره در گوشه سمت راست بالای تصویر به مخاطب نشان می دهد که چقدر زمان تا پایان نمایش اسلاید فعلی باقی مانده است. در اسلاید آخر، یک فرم اشتراک روی نوار لغزنده ظاهر می شود که غیرعادی اما جالب است.
پنل مدیریتی با کاربرد آسان

نوار دسترسی سریع به خدمات

Quick Access Bar to the Services

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در طراحی سایت اهواز و انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در شهر اهواز در صفحه اول سایت خود قسمت دسترسی سریع را به خدمات اختصاص داده است: به عنوان یک پورتال وب، یک نقطه دسترسی سریع در انواع آیکون های مرتبط ایجاد شده است تا کارکنان، پیمانکاران و سایر بازدیدکنندگان این شرکت بتوانند به آنچه می خواهند برسند. آیکون ها با توجه به موضوع لینک و به صورت گرافیکی یکسان انتخاب می شوند. به عبارت دیگر، طرح‌های آیکون دارای وزن فونت یکسان و اندازه کلی و سبک گرافیکی یکسان هستند. با حرکت ماوس بر روی هر نماد. بخشی از لوگو زیبا و آبی خواهد بود که رنگ شرکتی این وب سایت است. دو رنگی به دست آمده اثر ظریفی دارد که چشم نوازی می کند. نوار دسترسی سریع جستجوی مخاطب را ساده می کند.
استفاده از افکت قبل و بعد

استفاده از افکت قبل و بعد

Use Before and After Effect

گروه صنعتی پاک چوب اهواز، در طراحی سایت اهواز و انتخاب بهترین شرکت طراح وب در شهر اهواز، در صفحه اول خود، سکشنی را به درختکاری خود اختصاص داده است: از آنجایی که صنعت چوب به طور مداوم با این تصور منفی مواجه می شود که شما یک چوب گیر هستید، این سایت سعی کرده است تا عملیات ثبت را در وب سایت خود به نمایش بگذارد. در این قسمت از جلوه های قبل و بعد به صورت هنرمندانه استفاده شده است. بنابراین او تصویری از صحرای قابل کشت و صحرای بایر را اضافه کرد و سپس یک دسته به کاربر داد تا تصویر را به سمت راست منتقل کند. با کشیدن و حرکت دسته، کاربر می تواند شاهد تبدیل بیابان به جنگلی از درختان کاشته شده باشد. در اینجا نمونه ای از نحوه ارائه یک مفهوم در یک وب سایت هنری با استفاده از افکت مناسب آورده شده است.
استفاده از ویدیوی پس زمینه

استفاده از ویدیوی پس زمینه

Use Background Video

شرکت نیشکر نیشکر دهخدا در طراحی سایت اهواز از بیس ویدیو استفاده کرده و در صفحه اول بهترین شرکت طراحی سایت اهواز را انتخاب کرده است: ویدیوی پس‌زمینه یک کلیپ ویدیویی کوتاه و کم‌حجم است که در پس‌زمینه یک وب‌سایت استفاده می‌شود. در این ویدئو کارخانه، مدیر، خط تولید، مراحل کاشت و برداشت شکر تا رسیدن به محصول نهایی شکر را مشاهده می کنیم. برخی از قسمت ها با پهپادها و بصورت هلی شات فیلمبرداری هوایی شده است. پخش چنین ویدئویی همراه با حرکات روان دوربین، به خوبی مفهوم کلی را در مدت زمان کوتاهی به مخاطب منتقل می کند.
ویجت کاربردی روی صفحه وب

ویجت کاربردی روی صفحه وب

Application Widget on Web Page

آژانس گردشگری پیک خورشید اهواز، در طراحی سایت اهواز و انتخاب بهترین شرکت طراح سایت در شهر اهواز، در صفحه اول سایت خود : از پس زمینه بسیار زیبایی استفاده کرده است که هواپیمای در حال پرواز در آسمان است که نام این آژانس گردشگری روی بدنه آن حک شده است. کاربر می تواند با ورود به سایت و در همان طبقه با هواپیما، بلیط هواپیما یا اتوبوس رزرو کند. این سفر در قالب عکس جالب نشان داده شده است. به عبارت دیگر، هر تور حاوی یک عکس با کیفیت بالا و تمام رنگی است که حاشیه مربع و رنگین کمان در پایین آن و نام تور روی عکس نوشته شده است. در حالی که تور در حال پرواز است، تصویر درون آن به خوبی بزرگ‌نمایی می‌شود و با تاریک شدن تصویر، خواندن عنوان در وسط تصویر آسان‌تر می‌شود.
هویت بصری و شخصیت گرافیکی

هویت بصری و شخصیت گرافیکی

Visual Identity and Graphic Character

شرکت ملی حفاری ایران، در طراحی سایت اهواز و در طراحی صفحه اول خود : همه بنرها در نوار لغزنده از خطوط مورب آبی تیره و آبی روشن استفاده می کنند. این طرح رنگی، طرح رنگ اصلی برای این سایت است. نوار لغزنده از چهار کادر برای دسترسی به پیوندهای اصلی استفاده می کند. این چهار آیکون بخش در هنگام حرکت ماوس جلوه زیبایی دارند. طراحی فوتر صفحه از همان خطوط مورب آبی استفاده می کند. به طور کلی این آثار به این پورتال یکپارچگی گرافیکی و هویت بصری خاصی بخشیده اند.

برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از سایت داشته باشین نیاز دارید تا وب‌سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز سفارش دهید. سفارش طراحی وب‌سایت اهواز توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز کافیست با مشاورین ما در سریع‌ترین زمان تماس بگیرند. اینکه کسب و کار و شرکت تان بتواند پیشرفت کند قطعا نیاز به یک سایت جهت معرفی کسب و کار و معرفی محصولات تان خواهید داشت.

پرسش‌های متداول درباره طراحی سایت در اهواز

اما جای آن‌ها در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در اهواز خالی است!