طراحی اپلیکیشن موبایل در اهواز

یک اپلیکیشن موبایل قدرتمند برای برند خود داشته باشید!

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

تیم طراحی اپلیکیشن موبایل در اهواز توسعه، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS با شما همراه باشد.

عدم نیاز دائم به اینترنت

مرورگرها معمولا نیاز به اتصال دائم به اینترنت دارند، یکی از بزرگترین مزیت‌های داشتن یک اپلیکیشن موبایل قابلیت استفاده به صورت آفلاین است، به سادگی می‌توانید خدمات و امکانات کسب و کارتان را در قالب یک اپلیکیشن کاربردی در اختیار کاربران قرار دهید تا بدون نیاز به اتصال دائم، بتوانند هر زمان به خدمات شما دسترسی داشته باشند.

این امکانی است که در مرورگها به سادگی قابل انجام نیست. یک مرورگر با تنظیمات پیش‌فرض قادر به ذخیره‌سازی کل یک وب‌سایت بر روی گوشی یا کامپیوتر نیست. سرعت کار اپلیکشن‌های آفلاین به مراتب از مروگرهای وبی موبایل یا کامپیوتر بیشتر است. یک اپلیکیشن موبایل معمولا به صورت آفلاین و آنلاین قابل طراحی و نصب هست.

رهایی از آدرس سایت (URL)

اپلیکیشن‌ها نیز در واقع همانند سایت به یک سرور متصل می‌شوند که داده‌های شما در آن قرار دارد، کلیک یا لمس آیکون اپلیکیشن یعنی رهایی از وارد کردن آدرس سایت در url مروگر. یک اپلیکیشن خوب و کاربردی مشتریان شما را از وارد کردن دائم آدرس سایت بی نیاز می کند.

این نقطه شروع مناسبی است برای تسهیل دسترسی به خدمات شما از طریق موبایل. سمت دیگر داستان تهیه اپلیکیشن موبایل اختصاصی امکاناتی بسیار متنوعی است که در حالت عادی از طریق مرورگر نمی توان ارائه کرد.

امکاناتی فراتر از یک مرورگر

یک مثال ساده از امکانات پیش‌فرضی که در مرورگرها به سادگی قابل انجام نیست، دسترسی به داده‌ها و امکانات پیش فرض تلفن همراه است. اپلیکشین موبایل به آسانی از درون خود برنامه امکان تماس صوتی و تصویری را فراهم می کند. می تواند تعامل بسیار عالی با سامانه پیامکی داشته باشد. دسترسی به چنین امکانات و خدماتی از طریق مروگر، اگر هم امکان‌پذیر باشد بسیار محدود و ناپایدار خواهد بود.

امکانات چندرسانه‌ ای اپلیکیشن‌ها

امکانات چندرسانه‌ای تعاملی فوق‌العاده زیادی را پشتیبانی می‌کنند از واقعیت مجازی گرفته تا تصاویر ۳۶۰ درجه و حتی گیمفیکشن. این تعامل قادر است بازخوردهایی را از کاربران دریافت و منتقل کند که به سادگی در وب سایت قابل انجام نیست. خصوصا که در بحث نمایش فیلم و تصاویر محدودیت های اینترنتی به لحاظ سرعت، هزینه و اتصال درست نیز بسیار مهم است.