قیمت سئو سایت در سال ۱۴۰۱

تعرفه سئو سایت، هزینه سئو سایت

بهینه سازی سایت در موتور جستجو گوگل گامی بلند در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، چرا که موتور های جستجو بهترین عامل برای نمایش برند شما می باشند.

قیمت سئو سایت سئو داخلی سایت

سئو داخلی مجموعه فعالیت‌هایی است که در داخل خود وب‌سایت انجام می‌شود تا سایت نتیجه بهتری در رتبه بندی نتایج گوگل کسب کند.

میزان تعرفه قیمت سئو سایت در نظر گرفته شده برای سئو داخلی سایت با توجه به تعداد صفحات و حجم مطالب متفاوت خواهد کرد. مواردی که در طول فرآیند سئو داخلی سایت بررسی می‌شوند شامل:

تصحیح عنوان صفحات، هدینگ و متاتگ‌ها:

در طول مراحل سئو داخلی تمامی عنوان صفحات، توضیحات متاتگ‌ و هدینگ‌های H2، H1 و … ویرایش خواهند شد.

انتخاب آدرس سایت:

طبق بررسی‌های انجام شده هر چه آدرس سایت کوتاه‌تر باشد، رتبه بهتری در نتایج گوگل از آن خود خواهد کرد. با کوتاه بودن ادرس وب‌سایت، کاربر به راحتی می‌تواند آن را تایپ کرده و مستقیما وارد سایت شما شود.

افزایش سرعت سایت:

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در سئوی داخلی وب‌سایت مورد توجه قرار می‌گیرد، افزایش سرعت سایت است. در صورتی که سایت شما به کندی لود شود کاربر صفحه را بسته و به سایت دیگری مراجعه می‌کند، از همین رو افزایش سرعت باعث ماندگاری کاربران در داخل سایت خواهد شد.

بررسی ریدایرکت‌ها و لینک‌های شکسته:

ممکن است برخی از ارجاعات لینکی موجود در سایت مشکل داشته باشند و یا لینک‌های شکسته در صفحات داخلی وب‌سایت دیده شود؛ سئوکار تمامی این لینک‌ها را تصحیح کرده تا تاثیر مثبتی بر رتبه بندی سایت در گوگل بگذارد.

درج مشخصات سایت در وبمستر گوگل:

در صورتی که صاحب وب‌سایت در گذشته مشخصات سایت را در داخل وبمستر ثبت نکرده باشد، این امر توسط سئوکار انجام خواهد گرفت.

بهینه سازی نقشه سایت:

سایت مپ یک فایل از نوع HTML یا xml است که بازدید سایت را برای موتورهای جستجو راحت‌تر می‌کند.

درج فایل htaccess. در دایرکتوری:

با کمک این فایل می‌توان به تنظیمات کش، ریدایرکت، خطاها، آدرس‌ها و … دسترسی پیدا کرد.

ویرایش کدهای HTML سایت:

سئوکار کدهای HTML موجود در سایت را بررسی کرده و در صورت نیاز آن‌ها را ویرایش می‌کند.

فعال‌سازی Gzip compression:

فعال کردن Gzip باعث کاهش حجم اطلاعات ارسالی به مرورگر خواهد شد و همین امر سبب بارگذاری سریع‌تر صفحات سایت شما می‌شود.

فعال کردن کش مرورگر:

نتیجه فعال سازی کش بالاتر رفتن سرعت وب‌سایت است.

بهینه سازی تصاویر:

یکی از مواردی که در سئوی داخلی انجام می‌گیرد، بررسی و بهینه سازی تصاویر استفاده شده در صفحات مختلف سایت است. سئوکار حجم تصاویر سایت را کاهش داده و یک متن جایگزین مناسب برای آن‌ها قرار می‌دهد.

تحقیق کلمات کلیدی:

با چک کردن رقبا و کلمات کلیدی پیشنهادی گوگل، کلمات کلیدی مورد نیاز برای وب‌سایت مورد نظر تعیین می‌شود.

بررسی چگالی کلمات کلیدی در صفحات مشخص:

به تعداد کلمات کلیدی که در داخل متن تکرار می‌شود چگالی می‌گویند که معمولا باید ۱ الی ۳ درصد از کل متن را تشکیل دهد. در صورت زیاد استفاده کردن از کلمات کلیدی و چگالی بالا، ممکن است امتیاز منفی در پی داشته باشد. سئو کار با چک کردن چگالی کلمات کلیدی مطمئن می‌شود که سایت از سمت گوگل اخطاری دریافت نمی‌کند.

تعرفه سئو خارجی سایت

سئو خارجی مجموعه فعالیت‌هایی است که در خارج از سایت و برای بهینه‌سازی رتبه سایت در نتایخ گوگل انجام می‌شود.

این فعالیت‌ها می‌تواند حضور در شبکه‌های اجتماعی و برند سازی، رپورتاژ، کمک از اینفلوئنسرها، کامنت در وب‌ سایت‌های دیگر و لینک دهی به سایت اصلی، حضور در انجمن‌ها و … باشد که بسته به نظر سئوکار تعدادی از آن‌ها انجام خواهند گرفت.

مهم‌ترین موردی که در خدمات سئو خارجی سایت مورد توجه قرار می‌گیرد، بک لینک است که باید در نهایت دقت انجام شود تا نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

تعرفه سئو تکنیکال سایت

سئو تکنیکال مجموعه فعالیت‌های فنی سایت است که با هدف بهبود سرعت صفحات، خوانا بودن محتوای سایت برای گوگل و … انجام می‌گیرد.

آدرس یک وب‌سایت می‌تواند بدون www یا همراه آن باشد و توسط هر دو آدرس افراد به سایت شما هدایت خواهند شد اما این کار تاثیری منفی خواهد داشت. باید تمام آدرس‌های موجود سایت را بر روی یک آدرس ریدایرکت کنید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

در قدم باید باید پروتکل ssl را فعال کنید که این کار باعث تغییر آدرس از HTTP به HTTPS خواهد شد.

از جمله نکاتی که بارها به آن اشاره شد سرعت وب‌سایت است. این فاکتور بیش از تصور شما اهمیت دارد و می‌تواند تاثیری زیادی بر سئو سایت گذارد.

اجازه ایندکس سایت را به گوگل بدهید: برخی از وب‌سایت‌های وردپرسی به صورت پیش فرض اجازه ایندکس صفحات را به گوگل نداده و شما باید به صورت دستی تیک آن را از قسمت تنظیمات سایت فعال کنید.

نقشه سایت خود را فعال کنید. در داخل نقشه سایت تمامی لینک‌های فعال به صورت کامل درج شده‌اند تا به ربات‌های گوگل در خواندن بهتر سایت کمک رسانند.

محتوای کپی از جمله مواردی است که تاثیر منفی بر رتبه سایت خواهد گذاشت و اگر در سایت محتوای کپی مشاهده می‌کنید، باید آن‌ها را تغییر دهید.

تمامی صفحات سایت باید بررسی شوند تا تراکم و استفاده صحیح از تگ‌های h مشخص شود. شاید برخی از صفحات فاقد ۱ h بوده و برخی چند ۱ h دارند، در این حالت باید این تگ‌ها را ادیت کنید تا گوگل امتیاز مثبت برای شما در نظر گیرد.

آدرس صفحات موجود در سایت باید به شکلی منطقی ویرایش شوند و تا حد امکان کلمه اصلی محتوا در داخل آدرس آن قرار گیرد.

برای بررسی بهتر موتورهای جستجو فایل robot را به سایت اضافه کنید.

صفحه اصلی سایت و صفحات جانبی سایت را در دستگاه‌های مختلف تست کنید تا مطمئن شوید ریسپانسیو به طور کامل رعایت شده است.

آیا تعرفه سئو سایت با cmsهای مختلف متفاوت است؟

به پیشخوان‌های آماده برای طراحی سایت، سیستم مدیریت محتوا یا Content Management System می‌گویند که به کاربر اجازه خواهند داد بدون زدن کد، وب‌‌سایت خود را پیاده سازی کنند. استفاده از CMS آماده بر روی تعرفه سئو سایت اثر گذار است و نسبت به سایت‌های اختصاصی ارزان‌تر خواهند بود.

زمانی که از CMS آماده مانند وردپرس استفاده شود، افزونه‌های مختلفی برای رفع مشکلات وب‌سایت و کمک به سئو آن وجود دارد، از همین رو نیازی به وقت زیاد برای انجام ویرایش‌های لازم سایت نخواهد بود.

از سمت دیگر سایت‌های اختصاصی فاقد بسیاری از امکانات موجود در CMS های آماده هستند و به همین دلیل وقت بیشتری هم طلب می‌کنند؛ در نتیجه قیمت سئو آن‌ها بیشتر خواهد بود. استفاده از CMS سبب راحت‌تر شدن فرآیند سئو خواهد شد و در نتیجه کاهش هزینه را در پی خواهد داشت.

سایت‌هایی که بر پایه وردپرس یا پرستاشاپ ساخته می‌شوند پیشرفت بیشتری نسبت به سایت‌های اختصاصی پیدا خواهند کرد زیرا دامنه اصلی این سیستم‌های مدیریت محتوا، رتبه بسیار خوبی نزد گوگل دارند. ارزان‌ترین سئو در میان  CMS‌ها، متعلق به وردپرس است.

وردپرس افزونه‌های مختلفی ارائه داده است که از تمامی آن‌ها می‌توان برای سئو وب‌سایت کمک گرفت. سایت‌های مبتنی بر وردپرس نسبت به سایر گزینه‌ها فرصت رشد بیشتری خواهند داشت.

قیمت سئو سایت

اگر قصد دارید سایت شما در نتایج اولیه سرچ گوگل نمایش داده شود باید توجه ویژه‌ای به سئو و بهینه‌سازی سایت خود داشته باشد. سپردن فرآیند بهینه سازی سایت به تیمی متخصص علاوه بر کاهش هزینه قیمت سئو سایت، سبب رسیدن به اهداف شما در کمترین زمان ممکن خواهد شد.

از جمله تیم‌هایی که می‌توانید با تکیه بر تجارت اعضای آن، به رتبه سایت خود کمک کنید اهواز توسعه است که سال‌هاست در زمینه سئو وب‌سایت فعالیت داشته و می‌توانند شما را در این راه کمک کنند.

قیمت سئو سایت در اهواز توسعه بسته به نوع کاربری وب‌سایت متفاوت خواهد بود؛ به طور مثال برخی سایت‌ها فروشگاهی بوده و برخی شرکتی یا خدماتی هستند، خدماتی که برای کدام از سایت‌ها ارائه می‌شود متفاوت بوده و بهینه‌سازی آن‌ها هم نیازمند اقدامات متعددی است. طراحی سایت ارزان با بهترین امکانات

بسته پایه
5.9
قیمت ماهانه به تومان
مدت زمان پروژه سئو ۱۲ ماه
20 هزار کلمه تولید محتوا
7 کلید واژه هدف پولساز
یافتن کلمات کلیدی
آنالیز URL ها
آنالیز بک لینک ها و بهینه سازی
ارائه کامل استراتژی سئو
یافتن محتواهای تکراری
آنالیز رقبا
ارائه گزارش از وضعیت رقبا
انجام فعالیت های سئو داخلی
انجام فعالیت های سئو داخلی
تولید و انتشار رپرتاژ اگهی
حل تمامی مشکلات سئو فنی سایت
ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول
تحلیل گزارش گوگل سرچ کنسول
گزارش ماهیانه پیشرفت و عملکرد
تضمین صفحه اول گوگل
بسته شرکتی
10.7
قیمت ماهانه به تومان
مدت زمان پروژه سئو ۱۲ ماه
60 هزار کلمه تولید محتوا
18 کلید واژه هدف پولساز
یافتن کلمات کلیدی
آنالیز URL ها
آنالیز بک لینک ها و بهینه سازی
ارائه کامل استراتژی سئو
یافتن محتواهای تکراری
آنالیز رقبا
ارائه گزارش از وضعیت رقبا
انجام فعالیت های سئو داخلی
انجام فعالیت های سئو داخلی
تولید و انتشار رپرتاژ اگهی
حل تمامی مشکلات سئو فنی سایت
ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول
تحلیل گزارش گوگل سرچ کنسول
گزارش ماهیانه پیشرفت و عملکرد
تضمین صفحه اول گوگل