طراحی سایت صادراتی

تخصص ما طراحی سایت صادراتی می باشد

شرکت‌های بازرگانی و شرکت‌های صادراتی که ارائه‌دهنده خدمات واردات و ترخیص کالا از گمرک و اطلاعات گمرکی هستند و یا در هر دو حالت بر واردات کالاهای خاص و شبکه فروش داخلی تمرکز می‌کنند تا قابلیت‌ها، تخصص و تجربه‌شان را به طور قابل اعتماد نشان دهند با استفاده از طراحی سایت صادراتی و طراحی سایت بازرگانی بهتر می توانند مجموعه خود را یکپارچه کنند.

طراحی سایت صادراتی

چرا هر کسب و کاری نیاز به طراحی سایت صادراتی دارد؟

شما یک شرکت تجاری موفق با روابط بین المللی فعال هستید، مدتی است که به استفاده بهتر و مفیدتر از پتانسیل فضای مجازی فکر می کنید و خبر موفقیت شگفت انگیز برخی از فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی را شنیده اید. و ممکن است قبلاً فعالیت هایی را برای تقویت بازاریابی اینترنتی خود در اینستاگرام، تلگرام یا وب سایت آغاز کرده باشید. طراحی سایت صنایع دستی

اما اگر یک طراحی سایت صادراتی قوی، جذاب و چند زبانه دارید که می توانید آن را در بالای نتایج گوگل پیدا کنید، به خصوص اگر کلمات کلیدی مرتبط با محصولات خود را در زبان مقصد جستجو کنید، می توانید مستقیماً با خریداران عمده یا خرده فروشی ارتباط برقرار کنید ارتباطات و بازار خود را گسترش دهید. طراحی وب سایت

طراحی سایت بازرگانی

تخصص ما هویت بخشیدن به کسب و کار شما می باشد

در حوزه محصولی که موضوع فعالیت شرکت بازرگانی شماست، می دانید که محصول با محصول و برند با برند متفاوت است و شما موظف هستید بهترین محصول را برای واردات یا صادرات در طراحی سایت انتخاب کنید، شرکت طراحی متفاوت است. طراحی فروشگاه اینترنتی

از یک شرکت طراحی و کیفیت، امنیت، جذابیت و سئو در یک سایت ضعیف و در سایت دیگر قوی خواهد بود، بنابراین انتخاب باید دقیق و حساس باشد.

یک شرکت طراحی سایت بازرگانی که از حضور شما در دنیای تجارت الکترونیک پشتیبانی می کند. زیرا حتی پس از تصاحب سایت شرکت بازرگانی خود، باید تلاش و هزینه زیادی برای تولید محتوای با کیفیت انجام دهید، اما اگر زیرساخت فنی سایت قوی نباشد، بذر محتوای خوب شما در نمکزار است. این سایت در بازاریابی اینترنتی و بازدیدهای موثر نتیجه خوبی نخواهد گرفت. طراحی سایت حرفه ای چرا بسیار مهم است؟

آیا میدانستید ۳۰% دنیای وب را سایت های وردپرسی تشکیل دادند؟

وردپرس یا wordpress یک نرم افزار حرفه ای توسعه وب سایت منبع باز است. وب سایت های ساخته شده با وردپرس دارای مزایای بسیاری از جمله سهولت مدیریت، سئو عالی و سهولت استفاده هستند. طراحی وب سایت با استفاده از وردپرس به دلیل تطبیق پذیری و افزونه های متعدد، ۳۰ درصد از کل دنیا را مستقل کرده است.

اگر شرکت بازرگانی واردکننده محصولات هستید

طراحی سایت صادراتی شما می تواند ویترینی برای معرفی محصولات یا حتی فروشگاه اینترنتی شما باشد. شما می توانید طرح رنگ وب سایت و طراحی تم مارک های اصلی را که محصولات خود را به آنها وارد می کنید یا نمایندگان انحصاری طراحی وب سایت شرکت تجاری خود هستند، دنبال کنید.

اما اگر یکی از شرکت های تجاری صادراتی هستید

یک طراحی سایت در اهواز می تواند در برندسازی محصول، بازاریابی و بازاریابی کشور مقصد موثر باشد و اعتباری برای برند زیر مجموعه شما و محصولات شما فراهم کند. امروزه امکان صادرات محصول به خارج از مرزهای کشور وجود ندارد، اما مشتری این حق را ندارد که اطلاعات کامل و جامع محصول را از سایت شما به زبان مادری خود یا حداقل به زبان انگلیسی دریافت کند.

اهواز توسعه در ۱۰ سال گذشته به عنوان یک شرکت طراحی وب، خدمات بی نظیری را در زمینه طراحی وب کسب و کار و توسعه وب کسب و کار به شرکت های خصوصی و برندهای تجاری معروف ارائه می دهد. با راه اندازی مجدد درگاه اطلاعاتی شرکت های تجاری، با این بخش آشنا شده و نیازهای خاص آن را درک کرده ایم. امید است با لطف خداوند بتوانیم خدماتی مطمئن و کارآمد را برای شرکت تجاری شما ارائه دهیم.

پرسش‌های متداول درباره طراحی سایت صادراتی

اگر سوالی دارید که پاسخش را اینجا مشاهده نمی‌کنید در پرسیدنش از ما راحت باشید.

آیا می توانم همین الان محصول را تبلیغ کنم و در آینده به صورت آنلاین بفروشم؟

بله. برخی از کسب و کارها به گونه ای هستند که بازاریابی آنلاین محصولاتشان بی سابقه است و مکانی برای ارائه محصول می خواهند و برخی تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی می گیرند تا دست دلال ها را کوتاه کنند. هر دو در پلتفرم ما امکان پذیر است و اگر یک شرکت صادراتی و بازرگانی بگوید لطفاً صفحه من را فعلاً فقط در حالت نمایش محصول اجرا کنید، در هر زمان و آینده امکان فعال کردن خرید و فروش آنلاین آن وجود خواهد داشت.

آیا وب سایت واقعاً کسب و کار ما را بهبود می بخشد؟

مسلما. امروزه داشتن یک وب سایت خوب و قدرتمند برای هر کسب و کاری ضروری است، زیرا:

 • اگر می خواهید با یک برند بین المللی که می خواهید نمایندگی آن را نمایندگی کنید گفتگوی حرفه ای داشته باشید، آنها آدرس وب سایت شما را می پرسند.
 • اگر می خواهید با مشتریان بین المللی که می خواهند محصولات صادراتی شما را بخرند تعامل داشته باشید، آنها وب سایت شما را می خواهند.
 • برای جذب نمایندگان فروش و توزیع داخلی و تبلیغ شرایط نمایندگی و فرم های درخواست برای متقاضیان به یک وب سایت نیاز دارید.
 • یک وب سایت برای ارائه خوب محصولات و تمایز آنها از محصولات مشابه مورد نیاز است.
 • اگر شرکت بازاریابی شما می خواهد وارد بازار شود یا تجارت کند، به یک وب سایت نیاز دارید.
در چند سطح به شرکت‌های بازرگانی سرویس طراحی سایت می‌دهید؟

یک شرکت بازرگانی از دو حال خارج نیست:

 1. یا روی ارائه خدمات صادرات و واردات و ترخیص کالا به مشتریان متمرکز است:
 2. در این حالت سایت او باید خدمات تخصصی حوزه بازرگانی او را معرفی کند.

سایت با محتوای دسته اول و کاملی که مشتری در اختیار شرکت طراح می گذارد سعی کند در کلیدواژه های نظیر ترخیص و … با رتبه بالا پیدا شود تا شرکت بازرگانی مذکور بتواند پروژه های بازرگانی را بپذیرد و انجام دهد.

یا روی واردات یا صادرات کالاهای مشخصی و رسته معینی از محصولات متمرکز است :

 1. در این حالت رسالت سایت معرفی کاملی از این محصولات خواهد بود.
 2. ممکن است بسته به تنوع محصولات لازم باشد سرچ و فیلتر قوی هم روی سایت مشتری فعال شود.
 3. باید روی برندهایی که این شرکت بازرگانی نماینده آنهاست مانور داده شود.
 4. ممکن است شرکت بازرگانی بخواهد خرده فروشی اینترنتی و فروش آنلاین هم داشته باشد.
 5. ممکن است شرکت بازرگانی بخواهد نمایندگی های خود را هم معرفی کند.
آیا امکان ورود مشتری و پیگیری وضعیت یک پروژه تجاری و پیگیری محموله آن در وب سایت شرکت صادراتی وجود دارد؟

خیر. اهواز توسعه متخصص در سایت های اطلاع رسانی. شما باید چنین سیستمی را به صورت آنلاین از شرکت های نرم افزاری خریداری کنید که قبلاً چنین سیستم هایی را برای مشاغل مبتنی بر وب توسعه داده اند و از اطلاعات وب سایتی که ما به عنوان پورتال فرعی در اختیار شما قرار می دهیم استفاده کنید.

در مثال کار شما در این صفحه، من کسب و کاری را نمی بینم که گستره ای مشابه محصولات من داشته باشد. باید چکار کنم؟

البته شرکت های تجاری بسیار متنوع هستند:

مشابه این صفحه، ما بسیاری از صفحات تخصصی دیگر را در سایت خود داریم، که در آنها نمونه های زیادی از کارهایمان به عنوان تخصصی تر از تجاری وجود دارد. برای مثال صفحه طراحی سایت تجهیزات پزشکی شامل نمونه های زیادی از کارهای ما در زمینه تجهیزات پزشکی است که عمدتا شرکت های تجاری واردکننده تجهیزات پزشکی هستند.

با ما تماس بگیرید و به ما اطلاع دهید که تمرکز شرکت شما چیست تا بتوانیم نمونه های خاصی از کار در صنعت شما را به شما نشان دهیم.

از پروژه های متعدد طراحی وب سایت برای شرکت های تجاری چه آموخته اید؟

ما یاد گرفتیم که هنگام توسعه یک وب سایت برای یک شرکت تجاری:

می توان مثال خوبی از وب سایت برند اصلی گرفت که شرکت صادراتی و شرکت بازرگانی وارد کننده یا تنها نماینده آن است و خود صاحبان مشاغل اصرار دارند که گرافیک وب سایت آنها باید یادآور وب سایت برند اصلی باشد. و گاهی اوقات برندهای بزرگ قوانین سختگیرانه ای دارند. و استانداردهای بالایی برای وب سایت هایی وجود دارد که برند خود را در کشورهای دیگر پذیرفته اند. دستیابی به این موارد به ما کمک زیادی خواهد کرد.

اکثر مشتریان ما در شرکت های تجاری به دلیل نیازهای تجاری خود انگلیسی می دانند، بنابراین مدیران سایت های تجاری در استفاده از فناوری های پیشرفته نسبت به همکاران خود در سایر زمینه ها برای به روز رسانی و به روز رسانی سایت ماهرتر و بهتر هستند. ما به مشتریان خود ارائه می دهیم.

به طور کلی مشتریان ما در حوزه شرکت های تجاری به اهمیت سئو توجه ویژه ای دارند و به خوبی از مزایای تجاری بی نظیر دستیابی به موقعیت های بالا در بالای نتایج موتورهای جستجو آگاه هستند و از این رو آماده تولید محتوای ویژه برای خود هستند. کار میدانی.