مدیریت و پشتیبانی سایت

زمانیکه طراحی سایت شما به پایان می رسد از این به بعد، تعهد ما شروع می شود، به جرات می توان گفت که پشتیبانی و بروزرسانی سایت به اندازه طراحی سایت مهم و ضروری است. چرا که وب سایت شما به منزله ویترین کاری شماست.

ما معتقدیم که پایان طراحی سایت، شروع خدمات پشتیبانی بوده و برای رونق دهی به کسب و کار شما و همچنین حل مشکلات وب سایت به پشتیبانی سایت نیاز مبرمی خواهید داشت. پشتیبان وردپرس سریعترین و با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی وب سایت را برایتان ارائه خواهد کرد.

پشتیبانی سایت در اهواز,پشتیبانی وب سایت چیست,پشتیبانی وب سایت رسمی هواوی,پشتیبانی وب سایت,پشتیبانی وب سایت وردپرس,پشتیبانی وب سایت مشهد,قرارداد پشتیبانی وب سایت,آموزش پشتیبانی وب سایت,هزینه پشتیبانی وب سایت,تعرفه پشتیبانی وب سایت,خدمات پشتیبانی وب سایت,پشتیبانی سایت علی بابا,پشتیبانی سایت دیوار,پشتیبانی سایت همگام,پشتیبانی سایت کارت ملی هوشمند,پشتیبانی سایت چیست,پشتیبانی سایت وردپرس,پشتیبانی سایت بهین یاب,پشتیبانی سایت تخفیفان,پشتیبانی سایت گمرک,پشتیبانی سایت تامین اجتماعی

این روزها که بازار تجارت الکترونیک داغ است، هر تجارتی (چه سنتی و چه مدرن) از یک سوپرمارکت محلی گرفته تا شرکت های بزرگ بین المللی نیاز به داشتن یک وب سایت زیبا و پویا را در خود احساس می کنند.

یک وب سایت زیبا حتما می تواند نظر مشتریان شما را در نگاه اول جلب کند و مشتری را به سوی سایت شما سوق دهد.

اما آیا شما به عنوان صاحب تجارت(سایت)خود، بازدید کنندگان را فقط برای مشاهده یک یا چند بار از سایتتان می خواهید یا تمایل دارید مشتری با شما تعامل مالی و همکاری داشته باشد ؟!!

قطعا خواسته شما مورد دوم است !

تجارت شما هر چه که باشد، سایت فروشگاهی، سایت خبری، سایت علمی، سایت آموزشی یا در هر زمینه دیگری، حتما از ایجاد سایت هدفی دارید … اما هدف شما فقط با طراحی زیبای سایت تحقق نمی یابد !

لزوم پشتیبانی سایت و بروز رسانی مرتب

شما یک فروشگاه را در نظر بگیرید ، فردی که به عنوان مشتری (بازدید کننده در سایت) وارد مغازه می شود، با دیدن محصولات جدید، بیشتر به خرید اجناس جدید ترغیب می شود، و بر عکس اگر مغازه دار محولات خود را در فروشگاه بروز رسانس نکند، رفته رفته مشتریان خود را از دست خواهد داد.

وب سایت ها نیز دقیقا به همین شرایط بوده و بازدید کننده گان پس از چند بار ورود و مشاهده سایت شما، در صورت عدم بروز رسانی محتوا و مطالب سایت، از آن خسته شده و به وب سایت شما برنخواهد گشت.

خدمات پشتیبانی اهواز توسعه

خدمات چند زبانه کردن سایت و ترجمه قالب های وردپرسی