طراحی سایت ورزشی نه تنها باید جذاب باشد، بلکه باید به گونه ای باشد که در نگاه اول، بازدیدکنندگان تشخیص دهند که یک سایت اختصاصی ورزشی است. حال باید بدانیم برای رسیدن به این هدف باید چه کارهایی انجام دهیم.

طراحی سایت ورزشی جذاب و زیبا می تواند چالش برانگیز باشد، البته اگر برای این کار از افراد متخصص کمک بگیرید، با پروسه پیچیده ای مواجه نخواهید شد. بهترین راه این است که سایت خود را ساده و منحصر به فرد نگه دارید. برای ساده سازی روند و اطمینان از اینکه بهترین نتایج بدست می آید، در ادامه به چند نکته مهم اشاره می کنیم.

انتخاب نوع سایت

قبل از تصمیم گیری برای طراحی سایت ورزشی، باید بدانید که چه نوع سایتی مد نظر دارید. گزینه های ممکن عبارتند از:
  • طرح های تهاجمی برای ورزش هایی مانند بسکتبال و کشتی
  • طرح های آرامش بخش برای گلف یا یوگا
  • طرح های هیجان انگیز برای اسکی، اسکیت بورد یا پاراگلایدر
  • طرح های ملایم برای ورزش های رومیزی مانند شطرنج و بازی های تخته ای
شناسایی نوع طراحی سایت ورزشی برای پروژه شما یک عامل کلیدی است. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک وب سایت تیم ورزشی برای بسکتبال ایجاد کنید، باید بیشتر از رنگ های تهاجمی مانند رنگ قرمز یا آبی تیره استفاده نمایید.
ورزش هایی مانند یوگا به رنگ های لطیف تر نیاز دارند تا حس آرامش را برای بازدیدکنندگان ایجاد کنند.
طراحی وب سایت در اهواز,اموزش طراحی سایت در اهواز,طراحی سایت اهواز,طراح سایت در اهواز,آموزشگاه طراحی سایت در اهواز,دفتر طراحی سایت در اهواز,طراحی سایت اهواز کیانپارس,شرکت های طراحی سایت در اهواز,آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی,نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی,سیستم فروشگاه اینترنتی,فروشگاه اینترنتی ثبت گستر,آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس,پشتیبانی فروش آنلاین,امکانات فروشگاه انلاین,فروشگاه اینترنتی با اپلیکیشن,طراحی سایت لیمو شیرین,هزینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,مشخصات فروشگاه اینترنتی,سایتساز,طراحی سایت پرتال,طراحی سیستم فروشگاه اینترنتی,نمونه سایت فروشگاه اینترنتی,پروفایل فروشگاه اینترنتی,طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی,فروش سایت اینترنتی,پلتفرم فروشگاه اینترنتی,فروشگاه ساز تحت وب,شرکت لیموبیت,طراحی سایت همیار وردپرس,همیار توسعه,سایت فروشگاه اینترنتی,فروش سایت فروشگاه,امکانات سایت های فروشگاهی,طراحی فروشگاه اینترنتی در اهواز,طراحی فروشگاه اینترنتی اهواز,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اهواز,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اهواز,طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در اهواز,طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی اهواز,طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی در اهواز,طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی اهواز

انتخاب طرح بندی

سایت ورزشی شما باید یک طراحی حرفه ای داشته باشد. برای انجام این کار، باید توجه خاصی به طرح مورد استفاده داشته باشید. طرح بندی باید به طریقی انجام شود که محتویات به صورت مصنوعی خوشه بندی نشوند و یا در مکان های غیر ضروری قرار نگیرند.
طرح بندی ضعیف می تواند یک دلیل برای شکست در جذب مشتریان باشد. طرح بندی در واقع بخش اول وب سایت است که توجه مشتری را جلب می کند. اگر وبسایت به زیبایی طراحی شده باشد، به بازدیدکنندگان انگیزه می دهد.
برای طراحی سایت ورزشی جالب تر، شما می توانید اثر اختلاف منظر را اضافه کنید. این کار باعث ایجاد احساس حرکت و عمق بیشتر می گردد. پلاگین ها باید برای افزایش کارایی طراحی شما مورد استفاده قرار گیرند، به خصوص اگر می خواهید ویژگی های جدید در آینده به سایت اضافه کنید. فاکتورهای اصلی که باید روی آنها تمرکز شود عبارتند از:
  • ساده نگه داشتن وبسایت
  • طراحی لوگوی اختصاصی
  • ناوبری آسان
  • انتخاب تم سازگار
  • بکارگیری ترکیب رنگ مناسب

انتخاب رنگ پس زمینه در طراحی سایت ورزشی

رنگ های گوناگون پیام های مختلفی را انتقال می دهند و احساسات متفاوتی را در افراد ایجاد می کنند. بسته به موضوع سایت ورزشی، شما باید رنگی را انتخاب کنید که بر افراد تاثیر بگذارد و آنها را تبدیل به مشتریان شما نماید.
رنگ های تیره معمولا تهاجم، شدت و قدرت را نشان می دهند، در حالی که سایه های روشن تر احساس آرامش ایجاد می نمایند. برخی از بهترین سایت های ورزشی تهاجمی از سایه های متنوع قرمز و سیاه استفاده می کنند.
رنگ های آرامش بخش مانند آبی روشن، سبز و سفید را می توان برای ورزش یوگا بکار برد. وب سایت های ورزشی هیجان انگیز نیز به رنگ های تیره نیاز دارند.
اهواز توسعه با داشتن یک تیم متخصص و حرفه ای، آماده است تا در کلیه مراحل راه اندازی سایت، از طراحی سایت تا تولید محتوا، خدمات منحصر بفرد و ویژه ای را به شما ارائه دهد.