قیمت سئو سایت

متناسب با نیاز و بودجه شما، مجهز به جدیدترین امکانات و کامل ترین خدمات

هزینه سئو سایت برخلاف خدمات ارائه شده توسط مابقی مشاغل و کسب و کارهای آنلاین ثابت نیست و با توجه به نیاز مشتری، قیمت سئو سایت مشخص می گردد. در این صفحه می توانید تعرفه سئو را مشاهده نمایید.

در کنار ارائه مطالب رایگان آموزش سئو سایت، خدمات زیر نیز توسط اهواز توسعه ارائه می گردد.

در ادامه توضیحات و قیمت سئو هر کدام از پکیج ها آورده شده است. با مطالعه این صفحه متوجه خواهید شد کدام پکیج برای ارتقاء وبسایتتان در نتایج گوگل مناسب است.

قیمت سئو سایت,قیمت سئو,قیمت سئو کار,تعرفه قیمت سئو,قیمت سئو وب سایت

۱. قیمت پکیج افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت یکی از مهم ترین عوامل در سئوی داخلی به شمار می آید. یک ثانیه تاخیر در بارگذاری صفحه وبسایت باعث موارد زیر می شود:

 • کاهش ۱۱ درصدی در میزان مشاهده صفحات (page views)
 • کاهش ۱۶ درصدی رضایت مشتریان
 • کاهش ۷ درصدی نرخ تبدیل (conversion)

افزایش زمان بارگذاری سایت می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی کاهش کاربران و میزان فروش داشته باشد. این بدان معنی است که یک سایت پرسرعت علاوه بر کسب رتبه های بهتر در گوگل، فروش و سود بیشتری نیز خواهد داشت. در واقع افزایش سرعت بارگذاری سایت باعث بهبود تجربه کاربری و افزایش صفحات بازدید شده توسط کاربران می گردد.

با خرید این پکیج می توانید سرعت وبسایت خود را به حداکثر برسانید [مخصوص وردپرس]. در این پکیج تضمین داده می شود سرعت وبسایت شما افزایش یابد و نتیجه از طریق ابزارهای بررسی سرعت وبسایت Gtmetrix و Pingdom قابل مشاهده خواهد بود.

مشاهده قیمت و جزئیات

۲. قیمت پکیج سئو کامل داخلی

اگر می خواهید با کلمات خاصی به صفحه اول گوگل برسید، سئوی داخلی نباید فراموش شود. منظور از سئوی داخلی تنها افزایش سرعت سایت نیست و سئو محتوا، تنظیم متاتگ ها، تنظیم چگالی محتوا، رفع مشکلات ساختاری و فنی سایت، یافتن کلمات کلیدی مناسب و … را نیز شامل می شود که نیاز به مهارت و تجربه دارد. این پکیج مخصوص وردپرس و وبسایت های HTML ای می باشد.

برخی از موارد مهمی که در پکیج حرفه ای “سئو کامل داخلی سایت” انجام می گردد:

 • افزایش سرعت سایت [تمامی مواردی که در پکیج “افزایش سرعت سایت” صورت می پذیرد، در این پکیج نیز انجام خواهد شد]
 • رفع اشکالات فنی وبسایت
 • نصب و کانفیگ افزونه های مورد نیاز، ایجاد سایت مپ، ایجاد htaccess. و کانفیگ آن، ایجاد و ویرایش فایل Robots.txt، بررسی ریدایرکت های وبسایت و رفع مشکلات
 • ثبت وبسایت در کنسول گوگل و کانفیک آن [در صورتی که وبسایت در گذشته ثبت شده باشد، مشکلات بررسی و رفع خواهند شد]
 • یافتن بهترین کلمات کلیدی جهت بهینه سازی صفحه اصلی [و یک صفحه دیگر – در مجموع ۲ صفحه بهینه سازی می شود که در هنگام سفارش می توانید تعداد صفحات برای بهینه سازی را افزایش دهید]
 • بهینه سازی صفحات برای کلمات کلیدی هدف، ویرایش محتوای آن ها، تنظیم چگالی کلمات مدنظر در محتوا [سئو محتوا و رعایت تمام اصول سئو ۲۰۲۱ ]
مشاهده قیمت و جزئیات

۳. هزینه پکیج سئو محتوا

اگر وبسایت شما سرعت بارگذاری بالایی دارد و به پکیج افزایش سرعت سایت و همچنین پکیج سئو کامل داخلی سایت احتیاج ندارید، پکیج “سئو محتوا” مخصوص شماست (مخصوص تمامی وبسایت ها با سیستم مدیریت محتوای مختلف نظیر وردپرس، جوملا، دروپال، اختصاصی و …).

اگر هنوز در نتایج گوگل با وجود سئو داخلی و حتی لینک سازی نتیجه مناسبی نگرفته اید، ممکن است مشکل سئو محتوا داشته باشید. برای بررسی این موضوع می توانید با ما در تماس باشید.

مشاهده قیمت و جزئیات
سئو کلمه ای

۴. هزینه پکیج سئو کلمه ای

پکیج سئو کلمه ای مناسب افرادی است که می خواهند تمامی پروسه بهینه سازی وب سایت خود را برون سپاری کنند و تنها نظاره گر نتیجه باشند. در این پکیج علاوه بر اعمال پکیج حرفه ای سئو کامل داخلی وبسایت، لینک سازی حرفه ای نیز انجام می گردد تا وبسایت مشتری به صفحه اول گوگل برسد.
هزینه این پکیج به صورت ماهانه می باشد و حداقل آن ۱ میلیون تومان است. هزینه سئوی کلمه ای به موارد زیر بستگی دارد و پس از بررسی مشاور سئو ارزان به صورت دقیق مشخص می گردد:
 
 • چگالی کلمه کلیدی و میزان رقابت آن
 • تعداد رقبا و قدرت آن ها
مشاهده قیمت و جزئیات

۵. تعرفه پکیج های لینک سازی و خرید بک لینک

اگر آشنایی اندکی با سئو داشته باشید، در جریان اینکه بک لینک ها تاثیر زیادی در رتبه کلمات در گوگل دارند هستید. و همین طور هم هست!

طبق گفته گوگل ، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رده بندی نتایج است. بنابراین مهم ترین سیگنال ها به شرح زیر هستند :

 • بک لینک (Backlink)
 • مطلب (Content)
 • رنک برین (Rank Brain)

پکیج های لینک بیلدینگ مناسب افرادی است که سئو داخلی وبسایت خود را انجام داده اند و سئو محتوا نیز بر روی وبسایت آن ها انجام شده باشد (می توانید پکیج سئو کامل و یا پکیج سئو محتوا را به صورت جداگانه خریداری نمایید) و هم اکنون می خواهند با لینک سازی به صفحه اول گوگل برسند.

سئو ارزان در اهواز توسعه انواع پکیج های لینک سازی را به مشتریان خود ارائه می دهد. نظیر بک لینک های اختصاصی، لینک بیلدینگ انبوه ایرانی و خارجی، لینک سازی هرمی، رپورتاژ و …

مشاهده قیمت و جزئیات
بک لینک,Backlink
تعرفه پکیج disavow (حذف بک لینک های اسپم)

۶. تعرفه پکیج Disavow (حذف بک لینک های اسپم)

اگر دچار پنالتی گوگل (دستی و یا الگوریتمیک) شده باشید، با انجام سئو کامل داخلی و لینک سازی به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. پنالتی دستی(Manual) توسط کنسول گوگل به مدیر وبسایت اطلاع داده می شود اما پنالتی الگوریتمیک را باید با افت ناگهانی در رتبه کلمات تشخیص داد.

اگر دچار یکی از این مشکلات شده اید، پکیج های Disavow سئو ارزان به شما کمک می کند تا از این مخمصه نجات پیدا کنید و رتبه قبلی خود را در گوگل به دست آورید. در این پکیج ها، تمامی بک لینک های وبسایت از طریق ابزارهای سئو ارزان و همچنین کنسول گوگل استخراج می گردد و تک تک بک لینک ها از لحاظ کیفیت سنجیده می شوند و بک لینک های نامناسب و به اصطلاح اسپم Disavow خواهند شد.

هزینه این پکیج به تعداد بک لینک های وبسایت بستگی دارد. برای مشاهده جزئیات بیشتر و قیمت پکیج ها به لینک زیر مراجعه نمایید:

۷. قیمت پکیج SPY (جاسوسی بک لینک های رقبا)

داشتن بک لینک های رقبا باعث می شود استراتژی آن ها در لینک سازی را متوجه شوید و به همان گونه لینک سازی کنید تا مثل رقیب خود به صفحه اول گوگل برسید.

البته در نظر داشته باشید علاوه بر لینک سازی به سئوی داخلی نیز احتیاج خواهید داشت.

از ویژگی های پکیج جاسوسی رقبا، ارزان بودن آن است. با ۲ میلیون تومان تمامی بک لینک های رقیب خود را دریافت کنید [برای هر آنالیز بیشتر تنها ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می کنید] و در صورت امکان در همان صفحات لینک سازی کنید. اگر رقیب شما با این بک لینک ها توانسته به صفحه اول گوگل برسد پس شما هم می توانید!

توجه: گزارشات این پکیج کامل و حرفه ای می باشد.