نمونه کارهای اهواز توسعه

نمونه های کارهای طراحی سایت، سئو، تولید محتوا سایت، تولید محتوا اینستاگرام، گرافیک، اهواز توسعه کاتالوگی از خدمات بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ ما می باشد. تمامی نمونه کارها دارای امکانات و خدمات شرح داده شده در بسته های طراحی سایت، سئو، تولید محتوا سایت، تولید محتوا اینستاگرام، گرافیک، بود و طراحی و استایل آن مطابق با خواسته و سلیقه کارفرما اجرا شده است. در ادامه نمونه کارهای بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را به تفکیک انواع مشاهده فرمایید.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه آنلاین ویترین محصولات و خدمات شماست. چیدمان و زیبایی در اینگونه سایت ها اهمیت بالایی داشته و ذسترسی سریع کاربران به طبقه بندی محصولات و خدمات و مشاهده همه اطلاعات مورد نیاز اولویت بالایی دارد. فرآیند سفارش و پرداخت میبایست خیلی کوتاه، واضح و راحت باشد.

نمونه کار تولید محتوا

با استفاده از تولید محتوا اطلاعات مشتری و کاربر را نسبت به شما افزایش داده و موجب می شود مشتری شما به برند شما علاقمند شود و در بین رقبا شما را انتخاب کند. با تولید محتوا دقیق و مفید کاربران را قانع می کنید که شما منحصر به فرد و ارزشمندید. در نتیجه و به مرور، کاربر به این برند احترام گذاشته و آن را تحسین خواهد کرد.

نمونه کار گرافیک

با توجه به اهمیت روز افزون فعالیت در فضای مجازی سبک بازاریابی نسبت به گذشته دچار تغییر نوینی شده، بنابراین دیگر برای کسب اعتماد مشتری نمیتوان تنها به روش‌های سنتی مانند طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت و تبلیغات محیطی بسنده کرد بلکه باید حضوری فعال در فضای مجازی داشت.