بلغدو گزینه اساسی پیش رو دارید؛ می توانید از سیستم های آماده مانند وردپرس و جوملا استفاده کنید و یا یک سایت اختصاصی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم به مزایای طراحی وب سایت در اهواز بپردازیم.

 

کدنویسی اصولی و بهینه طراحی وب سایت در اهواز توسعه

وقتی شما سفارش طراحی سایت اختصاصی را به ما طراح واگذار می کنید، خیالتان از این بابت راحت است که صفر تا صد کدنویسی سایت توسط برنامه نویسان و طراحان برجسته انجام می شود و این امر باعث می شود کدنویسی به اصطلاح تمیزی داشته باشید.

 

امنیت بالا طراحی وب سایت در اهواز توسعه

سایت شما به طور کامل کدنویسی شده است و توسط متخصصین امنیت، تمامی باگ های آن رفع شده است. همچنین از آنجایی که کدنویسی فقط مختص به سایت شما می باشد، هکر مجبور است فقط روی وب سایت شما کار کند و زمان زیادی را صرف پیدا کردن راهی برای نفوذ به سیستم نماید. معمولا این اتفاق نمیفتد و هکرها ترجیح می دهند به سیستم های راحت تر نفوذ کند.

 

سئوی خوب

تقریبا تمامی وب سایت های موجود در ایران به موتور جستجوی گوگل وابسته هستند و بیشترین ورودی آن ها از طریق گوگل است. سئو که به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، نقش مهم و حیاتی در رشد و پیشرفت یک سایت دارد.

سیستم های مدیریت محتوای آماده دارای کدهای مشابه به هم هستند و تقریبا همگی در یک رده قرار می گیرند. اما در سایت اختصاصی، سئو داخلی سایت توسط افراد متخصص سئو در شرکت بررسی شده و به بهترین نحو ممکن بهینه می شود. شما با داشتن یک سایت اختصاصی، خیلی سریع تر از بقیه می توانید به رتبه های اول موتورهای جستجو مانند گوگل برسید.

طراحی وب سایت در اهواز,اموزش طراحی سایت در اهواز,طراحی سایت اهواز,طراح سایت در اهواز,آموزشگاه طراحی سایت در اهواز,دفتر طراحی سایت در اهواز,طراحی سایت اهواز کیانپارس,شرکت های طراحی سایت در اهواز

افزودن امکانات دلخواه

ممکن است شما به یک ویژگی و قابلیت خیلی خاص نیاز داشته باشید که در هر سایتی وجود ندارد. معمولا این امکانات را نمی توان به سیستم های آماده اضافه کرد و یا در صورت اضافه کردن مشکلات بسیار دیگری پیش خواهد آمد. اما در سایت اختصاصی، طراح می تواند ویژگی های مدنظر شما را به راحتی به سایت اضافه کند. این امر به خاطر کدنویسی از پایه توسط طراح است که تمامی کدها و قابلیت های سایت را می تواند تغییر دهد.

 

پشتیبانی کامل طراحی وب سایت در اهواز توسعه

یکی از مهمترین دغدغه افراد، پشتیبانی از محصولات است. سیستم های متن باز به علت رایگان بودن پشتیبانی اختصاصی ندارند و برای رفع مشکل باید دست به دامن انجمن ها و … شوید تا شاید بتوانید مشکل خود را حل کنید. اما در طراحی وب سایت اختصاصی، شما دارای پشتیبانی اختصاصی و منحصر به فرد هستید و هر زمان که دچار مشکل شده و یا نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید با پشتیبان و طراح سایت خود ارتباط برقرار کنید.

 

نتیجه گیری

طراحی وب سایت اختصاصی ممکن است در ظاهر هزینه بالاتری نسبت به سیستم های آماده مدیریت محتوا داشته باشد، اما اگر به فکر آینده سایت خود هستید و به سایت نگاه سرمایه‌گذاری دارید، قطعا در دراز مدت، استفاده از سایت اختصاصی می تواند سود بیشتری را نصیب شما نماید.

اهواز توسعه با داشتن یک تیم متخصص و حرفه ای، آماده است تا در کلیه مراحل راه اندازی وب سایت، از طراحی تا تولید محتوا، خدمات منحصر بفرد و ویژه ای را به شما ارائه دهد.

با ما تماس بگیرید. ۰۹۳۶۰۳۵۵۴۴۰