طراحی سایت شرکتی

هر شرکت می خواهد وب سایتی داشته باشد که بازدیدکنندگان را تشویق به خرید و یا تماس کند. به این مرحله تبدیل می گویند یعنی لحظه ای که بازدیدکننده تبدیل به مشتری می شود. اگر وبسایت شما دارای ترافیک بالایی است، اما نرخ تبدیل پایینی دارد، باید علت آن را پیدا کنید. یکی از مهم ترین علت ها چگونگی طراحی وب سایت است که می تواند نقش مهمی در جذب مشتریان و انتخاب های آنها داشته باشد. مطالعات نشان می دهد در حدود ۷۵ درصد از کاربران میزان اعتبار یک شرکت را بر اساس طراحی وبسایت آنها در نظر می گیرند. در ادامه به چند نکته کاربردی برای طراحی وبسایت شرکتی اشاره خواهیم نمود.

رنگ

خوب است بدانید که رنگ های قرمز و سبز، برای افرادی که مشکل کوررنگی دارند قابل تشخیص نیستند. علاوه بر این، جنسیت مخاطبان خود را در نظر بگیرید. اگر مشتریان هدف شما خانم ها هستند، روی رنگ های آبی، بنفش و سبز تمرکز کنید. برای آقایان، آبی، سبز و سیاه را انتخاب نمایید. بدیهی است، اینها ترجیحات عمومی اند. نارنجی و قهوه ای کمترین تاثیر را دارند.

راحتی در استفاده

مهمترین اطلاعات را در بالای صفحه قرار دهید. افراد را مجبور نکنید برای اینکه مطلبی را بیابند در وبسایت شما خسته و سردرگم شوند. ناوبری ساده (ریسپانسیو) ایجاد نمایید تا کاربران به طور مستقیم بتوانند آیتم هایی را که در صفحه اول نیست پیدا کنند.

طراحی سایت اهواز کیانپارس,طراحی سایت در اهواز,طراحی وب سایت در اهواز,اموزش طراحی سایت در اهواز,طراح سایت اهواز,طراحی وب سایت اهواز,آموزش طراحی سایت اهواز,آموزشگاه طراحی سایت اهواز

گفتگوی آنلاین

بازدیدکنندگان، بیشتر از هر زمان دیگری ترجیح می دهند یک گفتگوی آنلاین سریع داشته باشند تا اینکه بخواهند گوشی تلفن را بردارند و با شما تماس بگیرند. حتی اگر آنها نخواهند گفتگو کنند، از این قابلیت آگاهی دارند. این به تنهایی می تواند اعتماد آنها را افزایش دهد.

وبلاگ طراحی سایت شرکتی

اضافه کردن وبلاگ و ارسال پست های مرتبط، باعث بهبود سئو می گردد و برای بازدیدکنندگان ایجاد ارزش می کند. مطمئن شوید که محتوای وبلاگ، با کیفیت و مختص مخاطبین مورد نظر شما تولید شده باشد. پست های متوالی وبلاگ، میزان اعتماد به شرکت را افزایش داده و شما را به عنوان یک رهبر در زمینه فعالیت خود، نشان می دهد.

طراحی سایت اهواز کیانپارس,طراحی سایت در اهواز,طراحی وب سایت در اهواز,اموزش طراحی سایت در اهواز,طراح سایت اهواز,طراحی وب سایت اهواز,آموزش طراحی سایت اهواز,آموزشگاه طراحی سایت اهواز

طراحی سایت شرکتی و ویدئو

فیلم محصول، میزان فروش و تبدیل را افزایش می دهد. برخی از شرکت ها این مقدار افزایش را تا ۱۴۴ درصد گزارش می کنند. همچنین کسب و کارهای B2B و شرکت هایی که خدمات ارائه می دهند می توانند با ساخت ویدیو و به اشتراک گذاشتن آنها، داستان کسب و کارشان را نشان دهند و از مزیت های آن نسبت به رقبا سخن بگویند.

طراحی و توسعه

برای ساخت و طراحی سایت شرکتی ، شما باید هر دو جنبه طراحی و توسعه سایت را در نظر داشته باشید. اگر چه برخی از فریلنسرها می توانند هر دو را کار انجام دهند، اما مهارت طراحی و توسعه معمولا متفاوت است. در این حالت بهتر است از یک تیم متخصص طراحی و توسعه وبسایت کمک بگیرید. یک تیم متخصص می تواند کلیه کارهای مربوط به طراحی سایت، معماری اطلاعات، مهندسی ناوبری، سیستمهای مدیریت محتوای وب، مدیریت وب سرور، مدیریت پایگاه داده، مهندسی نرم افزار، مدیریت پروژه، امنیت شبکه، و بهینه سازی موتورهای جستجو را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تیم متخصص اهواز توسعه، بهترین پیشنهاد را برای طراحی و توسعه وبسایت شرکتی به شما ارائه می نماید.

با ما تماس بگیرید. ۰۹۳۶۰۳۵۵۴۴۰