آشنایی با المنتور + صفحه ساز درجه یک

آموزش المنتور رایگان, آموزش المنتور ابزار وردپرس, آموزش المنتور پروژه محور, آموزش نصب المنتور پرو, آموزش ساخت فروشگاه با المنتور, آموزش کار با صفحه ساز المنتور, آموزش نصب المنتور, آموزش طراحی سایت فروشگاهی با المنتور, آموزش ووکامرس با المنتور

یکی از دلایلی که باعث شده کاربران گرامی  مجذوب یک سایت شوند استفاده از صفحه ساز های است که بین آنها افزونه المنتور را می توان بهترین وعالی ترین افزونه صفحه‌ درجهان دانست پلاگین المنتور بعنوان یک صفحه ساز قوی این امکان را برای شما فراهم میکند تا بدون داشتن هیچ دانشی برنامه نویسی به آسانی صفحاتی با ظاهر شکیل و زیبا و کاربر پسند طراحی کنید. ما در این مقاله از سایت اهواز توسعه قصد بر آن داریم که آشنایی با المنتور را برای‌ شما کاربران گرامی پدید آوریم، علاوه بر این مقاله شما می توانید در دوره های آموزش طراحی سایت در اهواز شرکت کرده و قطعا با آن را به درآمد برسانید، توجه داشته باشید که داشتن شکل و شمایل زیبا در سایت با توجه به کاربرد های المنتور می توانید تاثیر مثبتی بر روند کاری شما بگذارد.

چرا باید از المنتور به عنوان صفحه ساز  استفاده کنیم؟

Elementor یک پلاگین کامل است که به شما امکان می دهد تمام جنبه های طراحی سایت در اهواز را ایمن کنید. با استفاده از این افزونه، می توانید وب سایت خود را برای کسب و کار خود سفارشی کنید، چه از طریق افکت های متحرک، فونت ها یا تصاویر.

مزایای استفاده از المنتور :

صرفه جویی در زمان، سهولت استفاده، انعطاف پذیری، قالب بندی، سازگاری با فروشگاه های آنلاین، استفاده از ابزارهای بازاریابی و پلیس بازاریابی، بنابراین به طور کامل توضیح می دهیم.

انعطاف پذیری؛ یک کتابخانه قالب بسیار قوی، یک ویرایشگر کنترل خروجی کامل، یادگیری نحوه استفاده از Mentor را برای همه آسان می کند.

آسان برای استفاده؛ گرافیک های فرانت اند و ابزارهای کار با صفحه سازهای Elementor برای مبتدیان آسان است.

ابزار بازاریابی؟ هنگامی که نحوه کار با Elementor را یاد گرفتید، می توانید سبک ها را تغییر دهید، لینک های Elementor ایجاد کنید و در عین حال از افزونه های افزونه برای استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید.

انواع ویجت ها برای صرفه جویی در زمان؟ می توانید از ویجت ها برای تغییر تنظیمات ذخیره سازی در چندین وب سایت استفاده کنید.

بسیاری از گزینه های یک ظاهر طراحی شده؟ می توانید از پنل و ویرایشگر Elementor برای ایجاد تعدادی تغییر در طراحی وب سایت خود با استفاده از فیلدهای ویرایش بسیار آسان استفاده کنید.

ادغام فروشگاه آنلاین؛ با استفاده از ابزارک های Elementor، می توانید یک فروشگاه آنلاین کاملا واکنش گرا ایجاد کنید، همانطور که از فروشگاه آنلاینی مانند WooCommerce انتظار دارید.

ابتدا با محیط Elementor آشنا شوید:

محیط Elementor از دو بخش اصلی تشکیل شده است. قسمت سمت راست مربوط به تنظیمات Elementor و عناصر مختلف آن است. قسمت سمت چپ که فضای بیشتری دارد، قسمت ویرایشگر زنده است که برای طراحی و پیش نمایش تغییرات فوری در دسترس است. سفارشی سازی های المنتور به قدری زیاد و حرفه ای هستند که می توان گفت هر چیزی را که برای یک طراحی عالی نیاز دارید را پوشش می دهد. مامان، این آموزش تمام قسمت های این افزونه را پوشش می دهد.

طرح بندی صفحه:

همانطور که به کاربر اشاره کردید، در سمت چپ صفحه ویرایشگر Elementor، باید طراحی اولیه را انجام دهیم، اما در این زمینه، این چیزی نیست که ما از یک طراحی حرفه ای می خواهیم. و با گذاشتن یک منطقه کوچک برای استفاده، یکی از اولین تنظیماتی که باید انجام دهیم تنظیم آن است. این بخش انتخاب نماد چرخ دنده از بخش تنظیمات Elementor است. در اینجا می توانید کل صفحه را سفارشی و قالب بندی کنید. در این قسمت گزینه page layout را انتخاب کنید.یکی از مهمترین تنظیمات برای طراحی صفحه. این گزینه پیش فرض است. آن را روی cahvas تنظیم کنید و خواهید دید که بخش اصلی Balmentor به حالت تمام عرض تغییر می کند و فیلد استاندارد برای شما آماده است.

حالت cahvas:

بهترین روش طراحی صفحه، داشتن عرض کامل صفحه در حالت کاواس است، محتوای صفحه کاملاً بدون هدر و فوتر در اختیار شماست.

تمام عرض المنتور:

این حالت شبیه به cahva است، اما بخش های هدر و پاورقی را نمایش می دهد.

پوسته: در این حالت پوسته پیش فرض قالب نمایش داده می شود.

پیش فرض; در این حالت به طور خودکار توسط افزونه Elementor مدیریت می شود که فضای بسیار کمی را برای طراحی در اختیار شما قرار می دهد.

کنترل چیدمان درالمنتور:

در این بخش، می خواهیم تنظیمات مختلف کنترل Elementor را بررسی کرده و یک صفحه وب عالی طراحی کنیم.

۱- تنظیم عرض سکشن:

بخش طراحی یکی از صفحات ما را تعریف می کند و امکان طراحی پیشرفته را فراهم می کند.

۲-تنظیم اندازه ستون ها:

لایه بعدی بعد از پارتیشن سطر و ستون است. تنظیم اندازه و موقعیت ستون ها در منتور به سادگی با تعریف ساختارهایی انجام می شود که ستون ها را در یک ردیف تراز می کنند.

۳- تنظیم بین ستون‌ها:

اگر در تنظیمات ستون مورد نظر به قسمت طراحی بروید می توانید با استفاده از گزینه های موجود ستون ها را بالای وسط یا زیر قسمت قرار دهید ارتفاع و طول را با توجه به قسمت تنظیم کنید. متن و محتوا را در ستون ها تغییر دهید.

۴- تنظیم فاصله های داخلی و خارجی:

با استفاده از اندازه پویا یا پویا، می‌توانید چیدمان بخش‌ها، ردیف‌ها و ستون‌ها را به‌عنوان اعداد یا درصد ثابت تنظیم کنید و آنها را برای نمایش در تلفن‌های همراه و تبلت‌ها تنظیم کنید.

۵-ساخت برگ صفحه:

اولین قدم برای آشنایی با المنتور این است که یک صفحه جدید برای صفحه اصلی سایت خود ایجاد کنید. برای ایجاد یک صفحه جدید، منوی جدید را برای برخی از استخرها در قسمت جلویی انتخاب کنید. سپس نام صفحه را وارد کرده و با وارد شدن به صفحه ساز Elementor دکمه ویرایش آن را با Elementor فشار دهید، صفحه ای که ایجاد کرده اید را به عنوان صفحه اصلی سایت قرار دهید، وارد منوی تنظیمات برای خواندن پیش خوان شوید و سپس انتخاب کنید و در کادر بازشوی زیر صفحه اول نام صفحه را انتخاب کنید.

به این ترتیب صفحه مورد نظر به عنوان صفحه اصلی سایت ظاهر می شود و کاربران این صفحه را مشاهده می کنند. وقتی برای اولین بار وارد سایت می شوید، تنظیمات پیش فرض با صفحه ساز کار می کند. Elementor مورد نیاز است، توضیح دادیم و توصیه می کنیم این مقاله را با دقت بخوانید و تغییراتی را اعمال کنید. اگر قبلاً یک صفحه اصلی وب سایت ایجاد کرده اید. ، نسبت را در حالت ویرایش مجدد بسازید و روی دکمه Edit Elementor کلیک کنید تا با صفحه ساز وارد قسمت طراحی شوید.

چه چیزی المنتور را بهترین می کند؟

آشنایی با المنتور چیز خاصی را به کاربر ارائه می دهد، مانند مجموعه ای از قالب های از پیش طراحی شده، مجموعه ای از ابزارها و عناصر آماده مانند نام ها، منوها و بسیاری موارد دیگر.

توسعه دهنده المنتور چگونه تیمی می‌ باشد؟

تیم توسعه به بهبود فرآیند آشنایی با المنتور، بهبود پایداری و پایداری سیستم المنتور، اطمینان از اجرای روان نسخه‌های جدید و استفاده مداوم از طیف وسیعی از سایت‌ها و افزودن ویجت‌های المنتور اختصاص دارد. انتشار نسخه پلاگین برای Elementor جدید است و طبق گفته توسعه دهندگان آن، تیم Elementor می تواند ویژگی های جدید Elementor را قبل از انتشار رسمی آزمایش کند. این عنصر به شما امکان می دهد بازخورد خود را با توسعه دهنده به اشتراک بگذارید و به شما امکان می دهد بازخورد خود را با توسعه دهنده عنصر به اشتراک بگذارید.

چرا باید افزونه Elementor بخریم؟ نسخه رایگان ندارد؟

با استفاده از نسخه رایگان المنتور، همچنان می توانید از مجموعه ای محدود از توابع برای آشنایی با المنتور استفاده کنید، اما اگر قصد دارید طراحی جذاب و حرفه ای داشته باشید، رنگ ها را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید و پارامترها را به شکلی خارق العاده تنظیم کنید. برای بهترین نتیجه به پلاگین Elementor نیاز دارید. افزونه Elementor به شما این امکان را می دهد که تغییرات فوق العاده ای در ux سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید سایت خود را به مدل های شخصی، پزشک، فروشگاه و یا حتی اخبار و پزشکان تغییر دهید و آن را به روز نگه دارید. به روز بودن دقیقا همان چیزی است که رتبه سئو سایت شما را تعیین می کند.

بررسی ابزارهای کار متن Elementor:

ابزار کار با متن در المنتور، ابزار برگه، ابزار کار با متن، تب عنوان، تب سبک، تب پیشرفته، ابزار ویرایشگر،

کاربران ما در این مقاله تعاریفی از ابزارها را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید به طور کامل با آنها آشنا شوید. مثلا یک ابزار ویرایش؟

تب Advanced، این بخش برای همه عناصر Elementor یکسان است. به طور کلی در این قسمت می توانید فواصل، پس زمینه و مرز چنین عناصری را تعیین کنید.

تب استایل؛ همچنین می توانید ظاهر هدر را در قسمت Style تغییر دهید.

رنگ متن؛ کاراکترها برای انتخاب فونت های رنگی مورد علاقه خود عنوان را مشخص کنید فونت های خود را از قسمت Components آپلود کنید.

سایه متن؛ اگر می خواهید با استفاده از سایه متن به هدر افکت خودکار بدهید، از این قسمت استفاده کنید.

حالت ادغام؛ حالت ادغام را مشخص کنید.

تب عنوان؛ برای ویرایش هدر کافی است یک بار کلیک کنید سپس می توانید در قسمت عنوان مطالب را تغییر دهید، هر متن لازم را بنویسید، لینک ایجاد کنید، کاربران با کلیک بر روی این عنوان به لینک مورد نظر هدایت می شوند. یکی از پارامترهای پیش فرض را برای عنصر اندازه انتخاب کنید، البته در قسمت بعدی اندازه، موقعیت فونت خاص را مشخص کنید و مشخص کنید متن شما تراز چپ، راست چین یا وسط باشد.

تفاوت بین نسخه رایگان و نسخه حرفه ای چیست؟

مانند اکثر افزونه های رایگان، در نسخه رایگان این افزونه; محدودیت هایی در استفاده وجود دارد. به عنوان مثال، موضوع پایین است و محصولات; حدود ۵۰ ویجت مورد نیاز برای طراحی برای شما بسته شده است. هدف از استفاده از Elementor داشتن یک وب سایت جذاب و بیشتر نسخه Pro است.

بهترین پلاگین های Elementor:

تا به امروز بیش از ۱۰۰ پلاگین المنتور ساخته شده است، اما انتخاب افزونه هایی که می توان آنها را بهترین افزونه های المنتور دانست، برای ما کار سختی است و این موضوع چالشی جدی و مهم برای ما برای انتخاب بهترین ها بود. آنها را به شما عزیزان بدهید. بیایید با آن روبرو شویم، تنها راه برای تعیین اینکه کدام یک از پلاگین های Elementor برای نیازهای امروزی مناسب است، صرف ماه ها یا حتی سال ها کار با این افزونه است. بیایید یک نمای کلی از پلاگین های Elementor داشته باشیم. -online: و اکنون ما لیستی از بهترین پلاگین های Elementor که می توانند اکثر نیازهای شما را برآورده کنند، گردآوری کرده ایم.

  • استفاده از کد css:

هنگام ساخت و طراحی یک وب سایت، به ندرت پیش می آید که با کد مواجه نشوید و تمام کارها را به صورت بصری دنبال کنید. معمولا مکان ها و قسمت های کوچکی وجود دارد که از کد استفاده می شود. این کدهای css را می توان به راحتی به سایت شما اضافه کرد و با Elmentor تداخلی نخواهد داشت. علاوه بر این، در کنار بسیاری از ویجت های Elmentor که متن را ویرایش می کنند، یک ویرایشگر کد نیز وجود دارد که می توانید مستقیماً از کد HTML برای ویرایش یا نوشتن سایت استفاده کنید. در برخی موارد، ویجت‌ها در نسخه‌های رایگان Elementor حاوی ماژول‌های HTML و CSS هستند که به شما امکان می‌دهند بخشی از صفحه را به صورت سفارشی ارائه کنید.

  • ویرایش هدر وفوتر:

قبل از اینکه Elementor اساساً یک ویرایشگر معمولی باشد، Page Structures به شما اجازه می داد هدر وب سایت خود را ویرایش کنید. شما آنها را نمی شناسید و برای تغییر آنها باید به سراغ کد بروید. اما شما می توانید فوتر را درست مانند ویرایش صفحات در این ابزار ویرایش کنید. همچنین سایت را ویرایش کنید. در اینجا می توانید ویجت های سفارشی را به هدر و پاورقی اضافه کنید.

نتیجه گیری: 

در این مقاله به طور خلاصه موضوع آشنایی با المنتور و المنتور و نحوه استفاده از آن، ویژگی های المنتور و همچنین تفاوت نسخه رایگان و پریمیوم را بررسی می کنیم. به این افزونه امتیاز دهید و در یک خط می گویند که آیا المنتور برای ما مفید است یا نه، می توانیم از افزونه های صفحه ساز استفاده کنیم که هم برای مدیران سایت و هم برای طراحان قابل استفاده باشد. با استفاده از این افزونه می توانید مطمئن باشید که یک صفحه زیبا و سریع ایجاد می کنید. که یک صفحه کاملا ریسپانسیو در اختیار شماست. این موضوع در تمامی اندازه های صفحه نمایش قابل مشاهده است و همچنین از نظر سئو، هیچ مشکل فنی در ماژول و صفحه استفاده شده وجود نخواهد داشت، زیرا می توانید به المنتور اعتماد کنید تا صفحه را برای شما ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *